AKTUALNOŚCI / KWIECIEŃ

Msza św.w intencji ofiar katastrofy

Krzyż na którym konał Jezus podczas Misterium Męki Pańskiej na Cytadeli w Poznaniu będzie ustawiony na Placu A.Mickiewicza w Poznaniu podczas uroczystej Mszy św.w intencji ś.p.Prezydenta RP i innych, którzy zginęli w sobotniej katastrofie.
Msza św.odbędzie się w środę 14 kwietnia o godz.14.00

Podziękowania za Misterium 2010, z datą: 7 kwietnia 2010.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomimo fatalnej pogodzie przybyli na Cytadelę z daleka i z bliska, aby być razem i głęboko przeżyć to Misterium. Wg naszych szacunków było ok.70 tys.osób z najdalszych zakątków Polski takich jak Lublin, Ełk, Gdańsk, Szczecin, Kraków i Warszawa.

Dziękujemy także wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji Misterium od strony organizacyjnej, przede wszystkim służbom miejskim: policji, policji drogowej, straży miejskiej, straży pożarnej, ratownikom drogowym a zwłaszcza harcerzom ZHP i ZHR oraz Zarządowi Transportu Miejskiego, Miejskiemu Przedsiębiorstwu Komunikacyjnemu oraz Zarządowi Dróg Miejskich i Zarządowi Zieleni Miejskiej. Także tym, którzy wsparli 11 Misterium finansowo, ekipie realizacyjnej i aktorskiej a także tym, którzy się modlili.

DVD do nabycia u nas wysyłkowo w promocyjnej cenie 40 zł i oraz w Polsce i w Poznaniu.

DEDYKACJA 2019Nabożeństwo
pierwszych
pięciu sobót miesiąca


Warunki nabożeństwa; co jest wymagane,
aby uczynić zadość prośbie Matki Bożej?