Misterium 2011

Odbędzie się w sobotę 16 kwietnia 2011 r. o godz. 20.00. Poprzedzi je msza święta w kościele w parafii pw.św.Maksymiliana Kolbego przy ulicy Rzymowskiego 35 niedaleko Toru Wyścigów o godz. 17.00.

Misterium 2011 odbędzie się w sobotę przed Niedzielą Palmową 16 kwietnia, o godz.20.00 na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie.

Inscenizację poprzedzi Msza św.o godz.17.30, która zostanie odprawiona przez J.E.Kardynała Kazimierza Nycza w parafii pw.św.Maksymiliana Kolbego przy ulicy Rzymowskiego 35 niedaleko Toru Wyścigów, skąd uczestnicy wspólnie z aktorami udadzą się na Misterium.

Patronat honorowy nad Misterium objęli J.E.Kardynał Kazimierz Nycz Metropolita Warszawski oraz Pan Adam Struzik Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Poprzez niezwykłą inscenizację Misterium Męki Pańskiej - wyjątkowe przeżycie artystyczne i duchowe męki, śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa, w oprawie słów Jana Pawła II oraz papieską scenę finałową, przygotujmy się na święta Wielkiej Nocy 2011oraz beatyfikację Jana Pawła II.

DEDYKACJA 2019Nabożeństwo
pierwszych
pięciu sobót miesiąca


Warunki nabożeństwa; co jest wymagane,
aby uczynić zadość prośbie Matki Bożej?