MOJE MISTERIUM

Kamil

Gratuluje!!!

Właśnie wróciłem z waszego widowiska i jestem bardzo mile zaskoczony.

Ja,można tak napisać reprezentuje młode pokolenie,bo mam 16 lat. W tym roku mój ksiądz przygotowujący do sakramentu bieżmowania zaproponował nam wyjazd właśnie na to misterium.

Początkowo nie było entuzjazmu,nawed jeszcze w autobusie rozmyślaliśmy jak będzie wyglądało to Misterium. Większość obawiał się że to będzie nudne itp. Ale gdy dojechaliśmy na miejsce i jak zaczęło się misterium wszyscy natychmiast się uciszyli i oglądali w skupieniu. Jednym słowem zamurowało nas. Moim zdaniem tego co dziś zobaczyłem nie jestem w stanie opisać.

To było coś niewyobrażalnego. Trzymało nas w napięciu,bardziej niż jaki kolwiek film czy inna sztuka.Piękne efekty specjalne,super atmosfera,świetna reżyseria i doskonali aktorzy tym cechowało się to przedstawienie.Uważam że to było najlepsza "sztuka" jaką oglądałem i mimo tego,że w tym roku nie byłem pewien czy jechać to w następnych latach już nie będe miał takiego dylematu bo na pewno pojade.

Mam nadzieję że wasza praca będzie kontynułowana jeszcz przez długie lata i moge powiedzieć jedno od dzisiaj macie jeszcze jednego "stałego widza" - czyli mnie.

Pozdrawiam wszystkich ludzi,którzy włożyli w to swój wkład pracy.

DEDYKACJA 2019Nabożeństwo
pierwszych
pięciu sobót miesiąca


Warunki nabożeństwa; co jest wymagane,
aby uczynić zadość prośbie Matki Bożej?